Shakira, Gerard Pique İle Ayrıldıklarını Resmen deklare etti

DeSouza

New member
DIŞ HABER – AJANSSPOR

İspanya La Liga gruplarından FC Barcelona forması giyen Gerard Pique’nin, ünlü sevgilisi Shakira’yı aldattığı tez edilmişti.

Shakira ile Pique ayrıldı

Konuyla ilgili İspanyol basınından EFE’ye bir açıklama yapan Shakira, “Ayrıldığımızı teyit ettiğimiz için üzgünüz. Birinci önceliğimiz olan çocuklarımızın düzgünlüğü için mahremiyetimize hürmet bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederim” sözlerini kullandı.

Pique: “Ben masumum”

Bilindiği üzere, Shakira’nın konuta geldiği sırada Gerard Pique’yi diğer bir bayanla ilgi yaşarken yakaladığı argüman edilmişti. Pique ise ‘Ben masumum’ diyerek kendisini savunmuştu. Gerard Pique’nin Barselona’daki eski dairesinde kaldığı ve bağlantılarında bir sorun yaşandığını yazdı.

Daha evvel Instagram profilinde sık sık Pique’yi paylaşan Shakira’nın 21 Mart’tan bu yana sevgilisi ile ilgili rastgele bir şey paylaşmaması dikkatlerden kaçmamıştı. Shakira, “Planet Weird” podcastindeki açıklamasında, “evlilik fikrinin kendisini korkuttuğunu” söyleyerek “Bu yasak meyve üzere, onu dikkatli tutmayı tercih ediyorum ve davranışlarına bağlı olarak her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum.” demişti.

“Pique dünyanın en âlâ stoperi”

Shakira 3 ay evvel ise ayrıldığı sevgilisi Pique hakkında şu kelamları kullanmıştı:

“Sen benim için, çocuklarımız için, azim ve samimiyetin en yeterli örneğisin. Eşim olduğu için bunları söylemiyorum; o, dünyanın en uygun stoperi.”