Bunlar çok samimi oyuncaklar için en popüler saklanma yerleridir.

Emel

Global Mod
Global Mod
İyi saklanma yerleri sadece değerli nesneler için değil, aynı zamanda çok mahrem şeyler için de gereklidir. Ama hangi saklanma yerleri iyidir, hangileri değildir?


Herkes seks oyuncaklarına sahip olma konusunda açık değil. Özellikle ziyaretçiler eve geldiğinde, birçoğu zincirlerini, kırbaçlarını, vibratörlerini ve benzerlerini iyi bir şekilde saklamayı tercih eder. Ama tipik saklanma yerleri nelerdir? Ve iyi ve kötü var mı?


Seks oyuncağı üreticisi Lovehoney Group, çoğunun seks oyuncaklarını nereye sakladığını öğrenmek için 18 yaş üstü 322 kadın ve erkekle t-online’a özel bir çevrimiçi anket gerçekleştirdi.


En yaygın saklanma yeri


Seks oyuncakları için en popüler ve en yaygın saklanma yeri komodindir. Sadece burada elinizin altında her şeye sahip olduğunuz için değil. Ayrıca konuklar komodinin çekmecelerine nadiren baktıklarından – sonuçta burası çok samimi bir yer.

Çekmece: Sevişme için kullanılan öğeler genellikle tatlı masasında bulunur.
Çekmece: Sevişme için kullanılan öğeler genellikle tatlı masasında bulunur.

Çekmece: Sevişme için kullanılan öğeler genellikle tatlı masasında bulunur. (Kaynak: Axel Bueckert/Getty Images)

İkinci sırada “Gizli Bir Kutuda” var. Bu daha sonra ya gardıroptaki diğer kutuların arasında ya da rafta göze çarpmayacak şekilde durur ya da yatağın altına itilir.


Düzenli ve derli toplu şeylerden hoşlanmıyorsanız, seks oyuncaklarınızı koruyucu bir karton kapak olmadan kıyafetlerinizin arasına saklayabilirsiniz. Çünkü “Giysilerimin arasındaki dolapta”, yanıt verenlerin en sık verdiği üçüncü yanıttır.


Şaşırtıcı: Ankete katılanların yüzde 16’sı seks oyuncaklarını hiç saklamadıklarını, sadece açık bir şekilde yatakta veya şifonyerin üzerinde bıraktıklarını belirtti.


İyi saklanma yerleri?


Bununla birlikte, saklanma yerlerinin çoğu – komodin, gizli kutu – oldukça açıktır. Bazıları da çok iyi düşünülmemiş. Çünkü bir ziyaret için dolaptan hızlıca bir battaniye veya sıcak tutan bir süveter çıkarmak isterseniz ve seks oyuncakları düşerse, bu kesinlikle pek hoş olmaz. Bu nedenle, ankette nadiren bahsedilen, ancak yine de iyi olan saklanma yerleri vardır:


Bazı kadın ve erkekler seks oyuncaklarını çantalara saklarlar. Dolapta veya dolapta sakladığınız el çantaları, sırt çantaları veya valizler olsun. Daha sonra bir ulaşım aracı olarak kullanılıyorsa, oyuncaklar elbette önceden kaldırılmalıdır.


Çok az kişinin bulduğu başka bir numara: şilte ile çıtalı çerçeve arasında. Bu şekilde, yatağın altındaki alan gözle görülür şekilde boş kalır ve oyuncaklarınız yatakta kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde kalır. Ama dikkat edin: Bu ancak kırbaç, pranga ve benzeri şeylerle olur. Dildo veya vibratör gibi daha büyük oyuncaklar saklama yerinde hasar görebilir.


Bir başka iyi saklanma yeri de, örneğin dizüstü bilgisayarlar, kameralar veya mutfak robotları gibi elektronik cihazların boş ambalajlarıdır. En az meraklı olan kesinlikle burada itibarsız bir şey arayacaktır.