Bu hesaplama kurallarını da biliyor musunuz?

Emel

Global Mod
Global Modt-online sizi düzenli olarak bir Bulmaca-video çıkışı. Kendinizi bir “beyin” olarak görüyor musunuz? Görevlerimiz üzerinde kafa yorun.


Yapboz videolarımız mantık, resimler, şekiller ve matematik üzerinedir. Görevler kesinlikle size bir meydan okuma sunacaktır. Her zaman olduğu gibi, zaman değerlidir. Tabii biraz daha uzun süre bekleyip “Duraklat”a basıp basmadığınızı kontrol edemeyiz. Gerekirse bu seçeneği kullanmaktan çekinmeyin çünkü videolarımızdaki görevler oldukça zorlayıcıdır. En son durumda, birkaç çözüm bile düşünülebilir. Bir tane bulabilir misin?


Her hafta sonu sizin için bulmaca eğlencemiz hazır. Videodaki yapboz serisi her zaman Pazar günleri geliyor. Gözlerinizi dört açın, klip kesinlikle sayfada saatlerce görünecek. En son video bulmacamız makalenin başında veya burada bulunabilir.


Son haftalardaki videolarımızdan hiçbirini kaçırmamanız için burada tüm bulmaca hayranları için son bölümlerin videolarını gösteriyoruz:

Mantık Bulmacası: İki kibrit çöpü yanlış. (Kaynak: t-çevrimiçi)
Mantık bulmacası: Dünden önceki gün Tim 31 yaşındaydı, gelecek yıl 34 olacak – bugün günlerden ne? (Kaynak: t-çevrimiçi)
Mantık bulmacaları: sadece yetenekli kişiler bu görevi çözebilir – siz çözebilir misiniz? (Kaynak: t-çevrimiçi)
Resimli bulmaca: kaç tane köpek görüyorsun? Cevap zihinsel yaşınızı ortaya çıkarmalıdır. (Kaynak: t-çevrimiçi)
Mantık bulmacası: Görevi doğru yapmak için hangi sayıyı hareket ettirmeniz gerekiyor? (Kaynak: t-çevrimiçi)