Anket gösteriyor: İsviçre röntgenciliğe giriyor

Emel

Global Mod
Global ModRöntgencilik uzun zamandır kötü bir şöhrete sahip. Ancak şimdi giderek daha fazla sayıda kadın ve erkek, başkalarını rızaya dayalı bir şekilde gözlemlemenin zevkini keşfediyor.


Başkalarının birbirleriyle yakınlaşmasını izlemek, birçokları için çok teşvik edicidir – ve sadece uyandırmakla kalmaz. Diğer kadınları ve erkekleri arzularını gerçekleştirmelerini rıza ile izleyebildiklerinde bunu estetik ve zevkli buluyorlar. Bu, flört portalı “JoyClub” tarafından 2.617 üye arasında yapılan yakın tarihli bir anketin sonucuydu.


Kasım 2022’de yapılan ankette neredeyse dört kişiden biri (yüzde 24,1) röntgenci olmayı sevdiklerini söyledi – elbette yalnızca uygun izinle. Üç yıl önce, sadece beş kişiden biri bunun güzel olduğunu düşünüyordu (yüzde 21,8). Yani trend artıyor. Özellikle ilerleyen yaşla birlikte röntgencilik giderek daha fazla önem kazanıyor gibi görünüyor. Çünkü burada sorulan her üç kişiden biri röntgenciliğin kendisi için gerçek bir zevk kazancı olduğunu belirtti.


En röntgenci kim?


JoyClub’a göre en fazla izleme isteği yüzde 26,4 ile İsviçreli olurken, onu yüzde 25 ile Avusturyalılar izliyor. Almanlar, Fransa ve İspanya’nın önünde üçüncü sırada yer alıyor. İtalyanlar röntgencilikten pek zevk almıyor gibi görünüyor. Ankette sonuncu oluyorsunuz.


İzlemenin çekiciliği nedir?


Ankete katılan kadın ve erkekler kendilerini en çok şehvetli insanları görmenin heyecanlandırdığını belirttiler (yüzde 66,6). Ancak birçoğu, kendisini izleme durumunu özellikle eğlenceli buluyor. Ancak konu röntgencilik olunca çoğu kişi sadece kendini düşünmüyor. Bu nedenle, gözlemlenen kişilerin dikkatleri kendilerine çekmekten zevk alması da birçokları için önemlidir.


Ancak herkes açıkça davet edilmek istemez. Özellikle kadınlar için bu doğrudan talep caydırıcı olma eğilimindedir. Sessizce, gizlice ve fark edilmeden izlemeyi tercih ederler. Erkekler için ise saldırgan gözlem bir sorun değildir.


Bu arada: Canlı yayınlarla röntgenciliğinizi şımartabilirsiniz. Çoğu insan için eş değiştirenler kulübüne veya seks partisine gitmek, titreyen bir ekrana bakmaktan çok daha keyiflidir.