Ünlü oyuncu Eda Ece doğallığı seçiyor!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Başarılı oyuncu Eda Ece, ağır iş hayatına karşın cildinin hoşluğu ve sıhhatine itina gösteriyor. Her bayan üzere Eda Ece, doğal bir arındırıcı ve temseyirciye gereksinim duyuyor. Şimdilerde, ışıl ışıl parlayan cildinin kahramanını bulduğu için memnun ve heyecanlı hissediyor.


Cilt, gün ortasında biroldukca dış etkene maruz kalıyor… Kent hayatındaki doğalgaz ve egzoz dumanı, havaya karışan ağır metaller, polen, kapalı alanlarda maruz kalınan toz ve kimyasallar ciltte gözenekleri tıkayarak hassasiyete yol açabiliyor. Ünlü oyuncu Eda Ece, cildinin paklık ve sıhhati için Bioderma Sensibio H2O kullanıyor.

Alkon, sabun, alerjen unsurlar içermeyen Bioderma Sensibio H2O, her cilt için doğallıkla paklık, aydınlık ve ışıltı imkanı veriyor. Bioderma Laboratuvarları tarafınca dermatologlarla bir arada geliştirilen dünyanın birinci misel suyu “Sensibio H2O”nun reklam yüzü başarılı oyuncu Eda Ece oldu.

Bir makyaj temseyircisinden epeyce daha fazlası olan cilt temizleme suyu Sensibio H2O, saf ve yatışmış bir cilt için gün içerisinde gereksinim duyulduğu anda tercih edilebiliyor. Üstelik durulama gerektirmeyen formülü yardımıyla pratik kullanım imkânı sağlıyor. Göz ve dudak etrafında da itimatla kullanılabiliyor.

En hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun Sensibio H2O; alkol, sabun ve alerjen içermiyor ve içerisindeki etkin yatıştırıcı olan salatalık ekstresi yardımıyla cildi yatıştırıyor, cildin şişkinliğini gideriyor ve ciltte anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile tüm kiri ve yağı cilde ziyan vermeden derinlemesine arındırıyor.