Tüm Yılınızı Tahlil Edin! 2022 Twitch Recap Nasıl Alınır

Bakec

New member
İnternet aleminin devlerinden Amazon’un yayın platformu Twitch yıllardır sayısız yayıncısı ve onların izleyicileriyle tanınıyor. Oyundan siyasete, etkinliklerden turnuva içeriklerine sayısız içerik biçimini bünyesinde barındıran Twitch bu sene de özetini yayımladı. Nasıl ulaşabileceğinizi ise sizlere adım adım anlattık. Dilerseniz başlayalım.


Twitch yıllık özet ne mi?


Twitch geçtiğimiz yıllarden itibaren yıllık özet uygulamasına başlamıştı. Yıllık özet Amazon’un Twitch üzerinden insanlara sunduğu bir hizmet. Gerek yayıncıların gerekse izleyicilerin yıllık datalarına ulaşabildiği bu hizmet yılın sonlarına yanlışsız yayınlanıyor. Olağan kullanıcılar da sene boyunca ne yaptığı görmekten memnunluk duyuyor.


Hem izleyiciye birebir vakitte yayıncıya.


Twitch yılık özet kime çıkarıldığına göre içeriği değişen bir hizmet. Seyirci yahut yayıncı olmanıza göre farklılık gösteren 2022 Twitch Recap bununla birlikte size kanalınız için de yararlı datalar sunuyor.

Yayıncı için; yapılan yayın saati, yapılan yayın sayısı, ortalama izleyici sayısı ve bunun üzere datalar ile kanalınızı geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. Seyirci kitlesi içinse izlenen saat, favori yayıncı ve favori kategoriler üzere bilgiler sunuyor.


2022 Twitch Recap nasıl edinilir?


Geçtiğimiz senelerda yıllık özet bize elektronik posta adreslerimiz üzerinden yönlendirilirdi. Lakin Amazon bunun epey da düzgün bir prosedür olmadığını fark etmiş olacak ki bu sene farklı bir biçimde yapmaya karar vermişler.

Artık bu adres üzerinden ulaştığınız internet sitesinden 2022 Twitch Recap’inize ulaşabilirsiniz. Yönlendirildiğiniz adreste kullanıcı isminizi ve şifrenizi girerek süreci gerçekleştirebilirsiniz.


Kendilerine de yapmışlar.


Bu sene Twitch farklı bir şey de yaptı. Yayıncı ve izleyici özetlerinin yanı sıra kendi yayın platformu için de özet yaptı. Yıllık genel izlenme bilgilerini paylaşan Twitch, kendi kendine de özet çekmiş oldu.