Rain, tüm kripto süreçlerinde %0 süreç fiyatı uygulamasını başlattı

Ethereum

New member
Kripto varlık platformu Rain, %0 süreç fiyatı uygulamasını başlatıyor. Bu uygulama ile faaliyet bölgesinde şimdiye kadarki en rekabetçi fiyat yapılarından birini sunan Rain, artık kullanıcılarının yapacağı alım satım ve takas süreçlerinden hiçbir fiyat almayacak. %0 süreç fiyatı uygulaması yardımıyla kripto süreçleri herkes için daha da kolaylaşacak, Rain kullanıcıları süreç yapmak istedikleri kripto varlık ünitelerinin meblağlarını nazaranbilecek ve bu süreçler için ek bir bir maliyet ödemeyecekler.

Bu uygulama ile kripto piyasasına yeni bir taraf vereceklerini belirten Rain Türkiye Genel Müdürü Mehmet Çamır; “Türkiye’de kripto varlıklarla ilgilenen yeni kullanıcılar, %0 süreç fiyatı ile süreç yapma avantajıyla bu alana daha rahat adım atabilecekler. Değişen tüketici davranışlarına ve kripto varlıklara süratle artan ilgiye, geliştirdiğimiz hizmetler ve tahlillerle karşılık veriyoruz. %0 süreç fiyatı bir arada, kripto süreçlerini herkes için sıradanleştirmeyi amaçlıyoruz.” biçiminde konuştu.

Bugüne kadar Rain ile dünyada 2 milyar doların üzerinde süreç yapılırken, faal kullanıcı sayısı 200 bini aştı. Bölgesel genişlemeyi odağında tutan Rain, kripto varlık alım-satım ve depolama süreçleri için kullanıcılarına inançlı ve pratik bir tecrübe sunuyor.

Kısa mühlet evvel taşınabilir uygulamasını güncelleyen Rain; onlarca yeni coin, geliştirilmiş coin takası ve portföy idaresi üzere biroldukça yeniliği kullanıcılarının kullanmasına sunmuştu. Rain’in kullanıcı dostu yeni arayüzüyle Rainturk.com web sitesi ya da taşınabilir aplikasyon üzerinden tüm kullanıcılar süratli bir biçimde üye olup anında kripto alım satım ve takas süreçlerine fiyat ödemeden başlayabiliyor.

RAİN HAKKINDA

Süratli, kolay ve inançlı bir biçimde kripto varlık alınıp satılabilen, transfer edilebilen ve saklanabilen bir platform olan Rain’in Türkiye ofisi, 100’den çok çalışanı ile faaliyet göstermekte. Dünyanın çeşitli ülkelerinde farklı iştirakleri bulunan Rain, bölgesel genişleme hareketi kapsamında Türkiye’ye odaklanıyor. Yatırımcıları içinde, başkan kripto platformlarından Coinbase, Kleiner Perkins ve MEVP üzere değerli şirket ve fonlar bulunan Rain, web sitesi ve taşınabilir uygulama üzerinden müşterileriyle buluşuyor. Rain, Mart 2022 prestijiyle Beşiktaş JK’nin resmi sponsoru olmuştur.