Night City’de Dolaşırken Dikkat: Cyberpunk 2077’nin En Şiddetli Düşmanları

Bakec

New member
Aracınızı altınıza alıp Night City’nin tekinsiz sokaklarında dolaşmak, Cyberpunk 2077’de yapabileceğiniz en güzel şeylerden birisi. Lakin bunu yaparken dikkatli olmakta yarar var, zira kentin dört bir yanı tehlikeli düşmanlarla dolu. İster ana bakılırsavlerden ister yan nazaranvlerden ilerleyin, isterseniz de şehride istediğiniz biçimde özgürce dolaşın, her daim başınıza keder olabilecek düşmanlar bulunmakta. Pekala bu şiddetli düşmanlar kimler? Bu listemizde oyunda karşılaşabileceğiniz en şiddetli rakipleri sizler için sıralıyoruz.


1. Adam Smasher


Adam Smasher Cyberpunk 2077 kozmosunun en tanınan ve beraberinde da en kuvvetli makûs karakterlerinden birisi. Beşerden epey makine olan bu düşmanla oyunun ana kıssasında karşılaşıyoruz. Kendisi karşılaşabileceğiniz en tehlikeli düşmanlardan birisi olarak öne çıkıyor.


2. Sandayu Oda


Oyunun karşımıza çıkardığı bir öbür kuvvetli düşman ise Sandayu Oda. Oda pek tehlikeli bir düşman, daha siz onun geldiğini nazaranmeden canınızı süratlice eritebilir. çok süratli hareket eden Oda hem de oyundaki en geniş hareket yelpazesine sahip düşmanlardan birisi. Bu da onun atılımlarını okumayı ve ezberlemeyi zorlaştırarak uğraşları daha şiddetli hale getiriyor.


3. Razor


Oyunda yan bakılırsav zincirlerini takip ederek karşılaşabileceğiniz hayli sayıda düşman da bulunmakta. Bunların en kuvvetlilerinden birisi de Razor. Beat on The Brat yan nazaranv zincirine devam ederken karşımıza çıkan Razor, pek kuvvetli bir rakip. Son derece süratli hareket eden ve güçlendirilmiş yumruklar atarak can barınızı su üzere içen bu boss’a karşı savaşırken dikkatli olmalı, onun hareketlerini güzel tahlil etmelisiniz.


4. Rhino


Tıpkı Razor üzere Rhino da Beat on The Brat yan nazaranv zincirleri sırasında karşımıza çıkan bir rakip. Beat on The Brat’ta Night City’nin 4 bir yanını dolaşıyor ve karşılaştığımız yenetenkli isimlerle yumruk yumruğa çabalara giriyoruz. Rhino da uğraşa girdiğimiz isimlerden birisi. Kendisi çok kuvvetli ve sizi bol ölçüde terleten bir düşman.


5. Norio Akuhara


Norio Akuhara pek trajik bir art plana sahip olan bir düşman. Kız arkadaşını öldürdüğü için Tyger Claws’ın peşine düşen Norio Akuhara, onun intikamını almak için yılmadan çaba ediyor. Yeterliden uyguna bir siber saykoya dönüşen Akuhara’yı durdurmak ise bize kalıyor.


6. Royce


Royce oyun çıkış yapmadan bile fragmanlarda gözüken ve herkes tarafınca bilinen bir karakter haline gelmişti. Oyunda karşımıza çıkan birinci boss’lardan birisi olan Royce’un zorluğuysa onun kendisinden hayli sizin gelişmişlik düzeyiniz ile alakalı. Oyuna daha yeni başladığımız ve düşük düzeylerde olduğumuz kısımda Royce ile gayret etmek çok şiddetli olabiliyor.


7. Anna Nox


Anna Nox oyunun çok erken kısımlarında bulabileceğiniz bir düşman. Durum bu biçimde olsa da onu alt etmek hiç de kolay değil, bu da oyunda daha fazla tecrübe ve ekipman kazanıp ondan sonrasındasında ona geri dönmeniz manasına geliyor. Anna çok süratli hareket eden, kollarında mantis bıçakları taşıyan ölümcül bir düşman. Onunla oyunun başlarında çaba etmeye çalışmak sizi fazlaca zorlayabilir.


8. Zaria Hughes


Zaria Hughes oyundaki opsiyonel boss’lardan birisi. Yani onunla yüzleşmek büsbütün size kalmış. birebir vakitte kendisi oyunda karşılaşabileceğiniz en düzgün tasarlanmış düşmanlardan birisi. Bir siber sayko olan Zaria Hughes, mantis bıçakları kullanıyor ve size yakma hasarı verebiliyor, ayrıyeten onunla ortanıza uzaklık koymaya çalıştığınızda süratlice yanınıza gelerek sizi yakın dövüşe girmeye zorluyor.


9. Chase Coley


Oyunda karşılaştığımız bir diğer siber sayko da Chase Coley. Siber saykolar bedenlerine modifikasyon yaptıkları için artık akıllarını yitirmeye başlayan ve deliren insanlara deniyor. Chase Coley de bu insanlardan birisi. Ona yakın dövüşlerde avantaj veren ve hasar görmez yapan zırhı yardımıyla Chase’i pek şiddetli bir düşman olduğunu gözler önüne seriyor.


10. Sasquatch


Sasquatch çok yüksek can barına sahip olan, vur vur öldüremediğimiz boss’lardan birisi. Animals çetesinin önderi olan Sasquatch, kendisinden beklendiği üzere çok büyük bir cüsseye sahip ve yakın dövüş konusunda da uzman. Onunla olan savaşınızda sabırlı olmalı, canını yavaş fakat emin adımlarla eritmelisiniz.