Meral Akşener: Bu ülkede bayanlar ne vakit huzurla yaşayabilecek?

Samuag

New member
Partisinin Meclis’teki küme toplantısında konuşan Meral Akşener, bayan cinayetleri hakkında konuştu.

Can Göktuğ Boz tarafınca öldürülen Başak Cengiz cinayetiyle ilgili konuşan Akşener, “Bu ülkede bayanlar ne vakit huzurla yaşayabilecek?
Katil, istanbul kontratını yırtıp atanlardan yürek aldı. DÜZGÜN Parti periyodunda bayanlarımızı yaşatacağız. İstanbul mukavelesini süratle uygulamaya sokacağız” dedi.

Meral Akşener’in konuşmasında öne çıkan başlıklar şöyle:

“Kendisi bana ‘ahlak yoksunu’ demişti. Suratını alamayıp dün de artık suyumuzun kaynadığını söyleyip beni ve sizleri tehdit etti. Bitlere fısıldayan adamı durdurabilene aşk olsun.Yalnız bu sefer ‘bayan’ değil ‘şu kadın’ demiş. Yavaşta olsa bir ilerleme var.

Her gün yeni bir bayan cinayeti işleniyor. Bu saatten daha sonra bayanları yaşatmak için oy isteyecek vaktin yok. Artık milletinin karşısına çıkıp hesap verecek yüreğin olmadığı için bize sarıyorsun.

Artık zamanın bitti. Milletimiz hoş yarınları konuşuyor. Sen artık Türkiye’nin geleceğinde mahrum.

Kendisi bir defa bile, “Ben 83 milyonu fakirleştirdim; bari bu yıl, maaşıma artırım yapmayayım.” demedi. Kendisi, bir defa bile, “Millet işsizlikten kırılıyor. Bari şu 5 maaş alanların, maaşını keseyim.” demedi.

Ülkemizin ortasında bulunduğu, bu acı tablo içerisinde, “Asrın hatası” Sayın Erdoğan, artık de şuursuzca çıkmış; “Biz iktisadın kitabını yazdık” diyor. Şimdiye kadar, iktisadın nasıl yönetileceğine dair, binlerce kitap yazıldı. Lakin, iktisadın nasıl batırılacağına dair, hiç bir kitap yazılmamıştı. Onu yazmak da, sana nasip oldu Sayın Erdoğan.”