Manisa’da 3 kişinin öldüğü kazada yeni detaylar: Geriye bu fotoğraf kaldı

Samuag

New member
Manisa’da dün bir TIR’ın kırmızı ışıkta bekleyen 2 TIR ve 3 arabaya çarpması kararı meydana gelen zincirleme kazada 3 kişi hayatını kaybetti. 2’si ağır 5 kişinin de yaralandığı kazayla ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı.

Kaza, İzmir-Ankara yolu üzerinde Demirci Kavşağı’nda meydana geldi. 2 TIR ve 2 araba, kırmızı ışık yandığı için kavşakta bekliyordu. O sırada arttan gelen bir TIR duramadı, ışıklardaki 4 araca çarptı.

3 KİŞİ OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Yaşanan zincirleme kaza daha sonrası olay yerine fazlaca sayıda itfaiye, sıhhat takımı ve polis sevk edildi. Hurdaya dönen ve tırların içinde ezilen arabalarda bulunan 3 kişi olay yerinde ömrünü kaybetti.

KARI-KOCAYI KAZA AYIRDI, GERİDE MEMNUNLUK POZLARI KALDI

Salihli’de yürek burkan kazada 2 çocukları da ağır yaralanan Osman Muslu ve Ayşe Muslu olay yerinde hayatını kaybetti. Muslu çiftinin geriye toplumsal medya hesaplarında paylaştıkları memnunluk fotoğrafları kaldı.

“ÖNÜMDEKİ ARAÇLAR BİRDENBİRE DURUNCA, BEN DE DURAMADIM”

Kaza niçiniyle bir süre trafiğe kapanan İzmir-Ankara karayolu, araçların kaldırılmasıyla denetimli olarak açıldı.

Kazaya niye olan tırın şoförü Ali Civan ise gözaltına alındı. Mısır yüklü tırın şoförü Civan’ın, “Önümdeki tüm araçlar ansızın durunca bende duramadım ve çarptım. Yaklaşık 60 kilometre süratle yol alıyordum” dediği tez edildi.

Öte yandan kazada can veren ve ESHOT Genel Müdürlüğü çalışanı olduğu öğrenilen Osman Muslu ve eşi Ayşe Muslu ile öteki arabada bulunan Şahane Sevil’in İzmir’de defnedilecekleri öğrenildi.