Hogwarts Legacy İçin Yarım Saatlik Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Bakec

New member
10 Şubat 2023’te çıkması planlanan Hogwarts Legacy için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Tam yarım saat boyunca oyun hakkında yeni bilgileri görme bahtına eriştik. Açık dünyasından mekaniklerine kadar bir hayli ilgi cazip ayrıntısı sizler için derliyoruz.


4K’lık oynanış görüntüsü göz kamaştırıyor.

Günlerdir konuşulan süpürge ile dünyayı gezme sistemi ayrıntılı olarak gösterildi.Geçtiğimiz günlerde kısa bir görüntü ile gösterilen ‘Uçan süpürge’ ayrıntısı daha farklı bir biçimde ele alındı. Açık dünyayı tıpkı sinemalarda gördüğümüz uçan süpürge ile gezebilmek çok eğlenceli duruyor.


Farklı karakterler ile etkileşime geçebiliyoruz.


Oyun içerisinde yer alan hem öğretmen birebir vakitte öğrenci olan yapay zekaların neredeyse birçoklarıyla irtibata geçebiliyoruz. Onlardan nazaranvler alabiliyor, yardım edebiliyor yahut oyunun dünyası hakkında farklı ipuçlarına erişebiliyoruz.


Arena sistemi ile yeteneklerinizin hududu yok!


Oyun içerisinde yer alan arena sistemi ise oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Yeteneklerinizi hazırladığınız ve aşikâr başlı düşmanlar ile karşı karşıya geldiğiniz bu aktiflik içerisinde, üzerinize dalga dalga gelen düşmanları alt etmeye çalışacaksınız.


Hogwarts içerisinde gezinmek ise çok eğlenceli.


Okulun içerisinde yer alan yatakhaneler ve sınıfları gezmek pek eğlenceli duruyor. Her birinin ortasında farklı aktiviteler ve etkinlikler yer alıyor.