Hem FIFA 23 Hem CoD: Çağdaş Warfare 2 Kısa Mühlet İçin Fiyatsız

Bakec

New member
Hafta sonunu yeni oyunlarla dolu dolu geçirmek isteyen oyunculara müjde üzere haberlerimiz var. Bu yılın en hayli konuşulan oyunlarından Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ve FIFA 23 bu hafta sonu boyunca fiyatsız oynanabilecek.


Bu hafta sonu boyunca fiyatsız olarak oynanabilecek birinci oyunumuz Call of Duty: Çağdaş Warfare 2.


Oyun dünyasının en hayli satan serilerinden Call of Duty’nin şimdiden büyük popülerlik yakalayan ve epeyce satanlar listelerinin zirvelerinden inmek bilmeyen son halkasını bu hafta sonu boyunca fiyatsız olarak deneyimlemek mümkün.


Oyunun hayli oyunculu modu kısa mühlet için fiyatsız.


Oyunun çıkış yaptığı her platformda üretimin epeyce oyunculu moduna fiyatsız bir biçimde erişilebilecek. PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarında 15 Aralık TSİ 21:00’a kadar kıssa modu hariç hayli oyunculu modlara erişmek mümkün olacak.


Bu hafta sonunu şenlendirecek öbür oyun ise FIFA 23.


Dünya Kupası ile bir arada yine depreşen futbol aşkınıza deva olacak haber ise Steam cephesinden geliyor. Efsaneler efsanesi FIFA serisinin son oyunu FIFA 23 bu hafta sonu fiyatsız olarak oynanabilecek.


Bu fırsat ise sadece Steam kullanıcıları için.


Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’nin tersine FIFA 23 bu hafta sonu boyunca sadece Steam üzerinden parasız olarak oynanabilecek. Oyunun beraberinde Steam üzerinde %60’lık bir indirimle 279,99 TL’ye düştüğünü de hatırlatmakta yarar var. Üretimin olağan fiyatı 699,99 TL.