hayatı Kolaylaştıran Braun 100. Yılını Kutluyor!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
1921’den bu yana tüketicilerin ömrünü kolaylaştırmaya odaklanan Braun 100. Yılını kutluyor. Braun, bu özel yılında da sağlam ve senelerca kullanılan şahsi bakım mamüllerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.


Max Braun tarafınca 1921 yılında kurulan Braun, 100 yıldır gelişmiş teknolojisi ve inovatif dizaynlarıyla tüketicilerin ömrünü kolaylaştırıyor. Bir defa aldığınız vakit senelerca tıpkı performans ile kullanmaya devam etmenizi sağlayan Braun eserleri, yıllardır “daha az, lakin daha iyi” yaklaşımıyla, eserin en temel ve gerekli taraflarına odaklanarak tasarlanıyor. Braun, şahsi bakım portföyünde bulunan eserleri ile; bayanlara aradıkları uzun müddet tesirli ve konforlu epilasyon tecrübesinin yanı sıra kusursuz bir cilt bakımı sunarken, erkeklere de kusursuz bir tıraş tecrübesi sağlıyor ve istedikleri sakal tarzına sahip olmalarına yardımcı oluyor.

senelera meydan okuyan eserler üretme konusundaki taahhüdünü her vakit yerine getiren Braun, 100. Yılı için 5 yıl garanti ile özel eser seçkisini satışa sunuyor. Hudutlu sayıda bulunan özel eser seçkisinde Silk Expert Pro 5, Silk Epil 9, Silk Epil 9 Flex ve MGK5045, BT7, MGK7, Series 3, Series 7, Series 9 Tıraş Makineleri bulunuyor.


1921’de Frankfurt’ta kurulan Braun, kurucusu Max Braun’un ilerici fikirleri, yenilikçi eser tahlilleri ve en son teknik gelişmeleri kullanımı ile karakterize olarak insanların gereksinim duyduğu, gündelik hayatı kolaylaştıran ve vakte meydan okuyan eserler yarattı. Braun öyküsüne bir kemer konektörü ile başlayan Max Braun, 1930’larda adamların şahsi bakımı ile ilgilenmeye başladı.

Bu periyotlarda, yüzünüzü tıraş etmek için su ve köpük yerine elektrikli bir makine kullanmak pek yeni bir konseptti ve elektrikli tıraş bıçağı Amerika’da yalnızca on yıl evvel icat edilmişti; lakin Braun, rekabetçi bir aygıt üretebilecek teknolojik bilgi birikimine sahip olduğunu biliyordu. Bunun sebebi, Braun’un esasen üretimin en son noktasında olmasıydı.

1930’ların sonunda Braun, elektrikli tıraş makinesi için kendi yeni dizaynını tamamladı ve nasıl üretileceğini hesapladı. Ne yazık ki, bu sırada bir savaş da başladı, Braun’un elektrikli tıraş makinesi şimdilik rafa kaldırılmıştı. Savaş daha sonrası Braun bir daha yapılanmaya başladı ve 1950 yılında birinci kuru folyolu tıraş makinesi, S50’yi piyasaya sürdü. Bu iki eser Braun’un bugünkü eser kategorilerinin temellerini attı.

1988’de, Braun, Fransız şirket Silk-épil’i satın aldı, bugün şirketin temel ve büyüme sağlayan segmentlerinden birisi olan birinci epilatörü Silk-epil EE1’i piyasaya sürdü. Kısa müddette Braun, bayan hoşluk ve şahsi bakım eserleri içinde başkan bir dünya markası haline geldi.