Gülün kokusuyla sevginizi hissettirin!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
en çok kimi seviyorsunuz? Kendinizi, annenizi, eşinizi yahut bir arkadaşınızu… Sevginizi, gülün şahane kokusuyla tabir edip, hissettirmeye ne dersiniz? Yanıtınız, “Evet, istiyorum” ise; sizin için mis kokulu bir teklifimiz var!


Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde armağan ettiğiniz kişinin hayatına daha hayli memnunluk ve hoşluk getirecek bir set alabilirsiniz. Pekala, bu nedir? diye düşünüyorsanız; “Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi” serisini, sizler için hazırladı.

Gül Bahçesi Serisi, gül kokularının gününüze eşlik edeceği özel eserlerle dolu: Duş jeli, el kremi, beden losyonu, spreyi ve pürüzsüz bir deri için bakım peelingi… Ne dersiniz? Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi ile ruh, zihin ve vücudu hoşluk ile sarmak ister misiniz?


Bitki bilimi alanında İsviçre, Türkiye ortak imali “Fitoterapi” ve New York Üniversitesi’ndeAromaterapi” eğitimlerine sahip E. İstek Şendoğan; frekansı en yüksek çiçek olan gülü, siz ve sevdiklerinizin sıhhati, huzuru için tavsiye ediyor.

#EvdeKal dediğimiz günlerde, kendimize ve sevdiklerimize daha yeterli bakmak için Sinoz Gül Bahçesi Serisi, kusursuz bir seçim olabilir. Ayrıyeten, konutta gerilimden arınmak ve daha âlâ hissetmek için FlowerTherapy, mum ve oda kokusu gülün romantik notalarını, size ulaştırıyor.


Sinoz Kozmetik ile ilgili ayrıntılı bilgi, eserler ve kampanyalara www.sinoz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Hoş haber: Tüm koleksiyonlar özel ikram paketinde teslim edilmektedir.