gerçekten bunun için var

Emel

Global Mod
Global ModBirçok süpermarket ve eczane, çocuklar için alışveriş arabaları sunmaktadır. Onlarla ilgili özellikle çarpıcı olan bayraktır. Ancak, sadece ebeveynler için bir rehber işlevi görmez.


Alışveriş, çocuklar için en büyük şeydir. Özellikle kendi alışveriş sepetlerini kullanabildiklerinde. Bununla birlikte, bu alışveriş yardımcılarına takılan bayrak direği, yalnızca ebeveynlerin küçüklerini koridorlarda hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için kullanılmıyor. Çocuk bisikletlerinde kullanılanlar gibi çok daha esnek bir çubuk yeterli olacaktır.


Peki bar neden bu kadar güçlü? Ve neden bayrakların hepsi aynı uzunlukta?


Bayrak gerçekten bunun için var


Küçük alışveriş yardımcısı, yaklaşık 20 litre hacme ve yedi kilograma kadar ağırlığa sahiptir. Minyatür alışveriş arabaları bu boyutları sayesinde kolaylıkla çalınabilir ve bagaja konulabilir.


Bunu önlemek için üreticiler galvanizli alışveriş sepetine bir metre uzunluğunda metal bayrak direği takarlar. Metal boru, çocukların alışveriş arabasını o kadar hantal hale getirir ki, artık normal bir arabada kolayca ve göze çarpmayacak şekilde taşınamaz.


Ancak ahır direklerinin başka bir kullanımı daha var: Sadece küçük bir alışveriş planlıyorsanız ve alışveriş sepetiniz veya büyük alışveriş arabası için bir çipiniz yoksa minyatür versiyonu kullanabilirsiniz. Direk sayesinde, alışveriş arabası müşterinin eğilmesine gerek kalmadan mağaza içinde kolayca yönlendirilebilir. Bu nedenle, bazı çocuk alışveriş arabası üreticileri, manevrayı kolaylaştıran metal çubuğa ek bir tutamak takmıştır.