“Epstein dosyaları”nın üçüncü bölümünde Prens Andrew ile ilgili yeni ayrıntılar: “Palm Beach'teki evde her gün masaj yaptırıyordu”

Samuag

New member
LONDRA – “Epstein Dosyaları”nın üçüncüsü yayımlandı. Bu sefer sansasyonel açıklamalar yok ama kesinlikle çok ilginç detaylar var. Bir kez daha Prens Andrew hakkında. Mesela evin yöneticisi var. Jeffrey Epstein Palm Beach'te, Juan AlessiNew York mahkemesinde verdiği ifadede, Kral III. Charles'ın erkek kardeşinin Florida'daki intihara meyilli pedofil milyarderin muhteşem malikanesinde nasıl “haftalar geçirdiğini” anlatıyor. Ne zaman olduğu belli değil ama hâlâ birlikte yaşayan eski eşi de yanında olacaktı. Sarah Ferguson. Bu, Andrea'nın feci ve çok ender görülen röportajdaki ifadeleriyle çelişiyor. BBC iki yıl önce Epstein'a birkaç kez gittiğinden bahsetmişti. Ama bu frekansta değil.

Yeni dosyalara göre New York'ta intihar eden süpermodel Epstein'ın jetindeydi

kaydeden Enrico Franceschini

05 Ocak 2024

Dahası var. Alessi “Andrea'nın Epstein'ın villasında aldığı günlük masajlardan” bahsediyor. 2019 yılında New York'ta hapishanede ölen finansörün çalışanı, Virginia Roberts Giuffre'nin Epstein'ın suç ortağı ve arkadaşı Ghislaine Maxwell'e karşı 2015 yılında açtığı hakaret davasına ilişkin ifadelerde bunu şöyle açıklıyor: New York Güney Bölge mahkemesinin emriyle yayınlandı: “Sanırım Sarah'yı yalnızca bir kez gördüm ve orada hiç uyumadı. Öte yandan Andrea, evet elbette. Aslında haftalarını bizim evde geçirdi. Daha büyük olan misafir odasında uyuyordu. Ve günde en az bir masaj alıyordu”. Alessi, masajların cinsel ilişki için bir dayanak olup olmadığını bilmiyor ve teyit etmiyor.

“Epstein Dosyaları”nda önemli olan tüm isimler

Muhabirimiz Antonello Guerrera tarafından

04 Ocak 2024

Alessi ayrıca şu varlığın varlığından da bahsediyor: Donald Trump Epstein'ın evinde. Ancak bu durumda bile 2024 seçimlerine aday olan ve Palm Beach'te bir sarayı bulunan eski Amerikan başkanı temiz çıkıyor: “Onu Epstein'ın evinde birkaç kez gördüm. Akşam yemeğine geldi ama asla masada yemek yemedi. Bunun yerine yemeklerini benimle birlikte mutfakta yedi.” Trump'a Epstein'ın evindeki spa'yı kullanıp kullanmadığı sorulduğunda ise “Hayır, asla. Evinde spa var” dedi.

Epstein'ın dosyalarında yer alan OJ Simpson'ın avukatı Dershowitz: “Ben sadece karımla seviştim”

Muhabirimiz Antonello Guerrera tarafından

06 Ocak 2024

Son günlerde açıklanan dosyalar, Kraliyet Ailesi'nin geri kalanı ve eski eşi Sarah ile birlikte Windsor'daki Noel ayinine katılarak yavaş ve zorlu bir kamusal rehabilitasyona başlayan Andrea'nın durumunu daha da karmaşık hale getirdi. Ancak şimdi, kardeşi Kral Charles'ın öfkeli olduğu ve prensin aileden kesinlikle “silinebileceği” görülüyor. Dün, İşçi Partisi'nin lideri, olası bir sonraki başbakan ve eski Kraliyet başsavcısı Sir Keir Starmer da konuyla ilgili şunları söyledi: “Andrea'nın tutumunda yeni unsurlar varsa, soruşturmacıların soruşturması doğrudur”. Scotland Yard şu ana kadar Duke of York hakkında yeni bir dosya açma niyetinde olmadığını açıkça belirtti.