Death Stranding Sinema Oluyor: İşte Sevilen Oyunun Sinemasından Birinci Ayrıntılar

Bakec

New member
Oyun dünyasının efsanelerinden Hideo Kojima’nın tanınan oyunu beyaz perdeye adım atmaya hazırlanıyor. Death Strandig sineması resmen duyuruldu. Gelin projeden gelen birinci ayrıntılara birlikte bakalım.


Bizleri çok enteresan bir kainatta “kargocu” olarak konumlandıran oyun 2020 yılında karşımıza çıkmıştı.

bir epeyce istikametiyle bir sinemadan neredeyse farksız olan Death Stranding beyaz perde macerasına da başlıyor.Hammerstone Studios iştirakinde izleyici karşısına çıkacak olan Death Stranding sineması Alex Lebovici öncülüğünde beyaz perdeye uyarlanacak. çabucak hemen erken basamaklarda olan projede Hideo Kojima ve Kojima Productions da faal olarak yer alacak.


Hideo Kojima bu sinemayla Death Stranding kozmosunu düzgünce genişletmek niyetinde.


Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Death Stranding 2 fragmanıyla oyuncuları heyecanlandıran Kojima bu sinemayla bir arada oyunun dünyasına yeni karakterler, ögeler ve olaylar da eklemek niyetinde.


Peki Death Stranding sinemasının vizyon tarihi ne, başrolde kimi gmreceğiz?


hemen çabucak üretim kademesinin epey başlarında olan Death Stranding projesinden bu üzere ayrıntılar gelmiş değil. Vizyon tarihi için elimizde bir varsayım olmasa da oyunun başrolü olan Norman Reedus ve ana kötümüz Mads Mikkelsen’i sinemada de görme olasılığımız var.