Bvlgari Magnifica Yüksek Mücevhercilik Koleksiyonu

Hasan

New member
Bvlgari, lüks mücevher ve moda markasıdır ve yüksek kaliteli ve ayrıntılı mücevher koleksiyonlarıyla tanınmaktadır. Bvlgari Magnifica koleksiyonu, en iyi malzemeler ve el işçiliği ile yapılan yüksek mücevher parçalarının bir aradasıdır. Koleksiyon, elmas, zümrüt ve rubin gibi değerli taşlarla yapılmış boyun, kulak, yüzük ve bileklikler gibi çeşitli parçaları içerir. Bvlgari Magnifica koleksiyonu, ayrıntılı tasarımları ve detaylara özen göstermesiyle bilinir ve yüksek kaliteli ve lüks mücevher arayanlar için popüler bir seçimdir.

Romalı mücevher evi Bvlgari, İtalya’nın moda başkenti Milano’da yüksek mücevhercilik koleksiyonu Magnifica‘nın tanıtımı için prestijli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Markanın ilk Türk marka elçisi olan Serenay Sarıkaya da, dünya çapında ünlü yıldızlarla birlikte Bvlgari’nin davetlisi olarak Milano’daydı.

Bvlgari ilk defa yüksek mücevhercilik ve yüksek saatçilik koleksiyonlarını, pandeminin karanlık günlerinden sıyrılıp yeniden doğan Milano’ya desteğini sunmak amacıyla bu şehirde sundu. Bu etkinlik kapsamında şehre gelecek olan uluslararası müşteriler, basın ve ünlü isimler aracılığıyla Bvlgari, global ölçekte tüm dikkatleri Milano üzerinde toplamayı amaçladı ve aynı zamanda Milano Belediyesi’ne cömert bir bağışta bulundu.

Her ne kadar Roma Bvlgari’nin sonsuz ilham perisi ve esin kaynağı olsa da, Bvlgari İtalya’nın üretim gücünün ve İtalyan yaşam stilinin sembolü Milano’yu zengin Magnifica yüksek mücevhercilik koleksiyonunda yer alan 2 olağanüstü tasarımla onurlandırdı ve bu tasarımları şehrin ikonik simgesi olan Sforzesco Kalesi’ne ithaf etti. Çok sayıda kuruma ve müzeye ev sahipliği yapan kale alanı, pırlantaların rubelit, malakit ve ametistle tamamlandığı iki nefes kesen broş tasarımına esin kaynağı oldu.
 
Moderatör tarafında düzenlendi: