Bayanların en sevdiği renkli güneş kremleri

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Cildimizin güneş ışınlarına karşı kendi müdafaa mühleti 5 dakika ile 30 dakika içinde değişir. Doğal savunma bittiği vakit Sun Protection Factor “SPF” tesiri devreye girer ve ziyanlı ışınların olumsuz tesirlerine karşı yeni bir savunma geliştirilmiş olur. bu biçimdece, sürülen güneş kremi, cildin erken yaşlanmasını mahzurlar, cilt kanserini ve leke oluşumunun önüne geçer.


Evet, güneş kremi kullanmak, hatta yazın ve kışın güneş kremi kullanmak kaide ve sıhhatimiz için epey kıymetli. Tabi işin birde kozmetik tarafı var. bir hayli farklı niçinden dolayı beşerler farklı güneş kremleri tercih ediyorlar. Bilhassa cilt lekeleri olan yahut fondöten kullanmak istemeyen şahısların son devirlerde tercihi renkli güneş kremi oluyor.

Renkli Güneş Kremi niye Tercih Ediliyor?


Renkli güneş kremleri canlı imaj vermesi ve ekstra kapatıcılık özelliğiyle biliniyor. Sivilcelerini kapatmak, lekeleri tek tona eşitlemek isteyenler sıkça tercih ediyor. BB kreme yakın bir özelliği olduğundan makyaj altında kullananlar da var. Gelin son periyotlarda kullanıcılardan tam not alan ve fazlaca sevilen 3 renkli güneş kremini birlikte inceleyelim.


  1. La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid Tinted Spf 50
Akneye eğilimi olan cildiniz var ise kullanacağınız en düzgün renkli güneş kremlerinden biri La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid Tinted Spf 50 olacaktır. Anthelios serisindeki en yüksek gözetici özelliğe sahip eser, kuvvetli kalkanı yardımıyla ultraviyole A-B ışınlarının tesirini yok ediyor. La roche posay renkli güneş kremi, kum, su ve terlemeye karşı pek güçlü, bu da tesirini daha uzun müddet devam ettirebileceği manasına geliyor.

Her cilt tipinin beklentilerini karşıladığı için Anthelios Shaka Fluid Tinted Spf 50 geniş bir kitle tarafınca kullanılıyor. Toleransı düşük ve alerjiye eğilimi olan ciltlerde azamî performans gösteriyor. Dokusu beyaz iz bırakmadan süratlice emiliyor ve ferahlık hissiyle bir arada hoş koku duyuyorsunuz.


  1. Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50
Photoderm Nude Touch Renkli Güneş Kremi, natural-açık, lıght- orta, golden-koyu tonlarından oluşuyor. Karma ve yağlı ciltler için hazırlanan formülü, doğal bir cilt tonu sunar. Renk eşitsizliklerini gideren yapısı mineral filtreyle güçlendirilmiştir.

Bioderma renkli güneş kremi cildinizdeki fazla yağı dengelemesi niçiniyle popülerlik kazanan bir eserdir. Hem cildi matlaştırır ve parlamaları maniler birebir vakitte 8 saate kadar yağın denetimini sağlar.


  1. Heliocare Color Spf 50 Jel Light
Yüz bölgesine özel bir eser arıyorsanız Heliocare Color Spf 50 Jel Light renkli güneş kremi en uygun bir öteki seçim olacaktır. Jel krem formundaki eser, özel patentiyle fark yaratıyor. Fernblock teknolojisi yardımıyla cilde epeyce istikametli bir tesir kelam konusu… Zira bu içeriği oluşturan etkin bileşenler, antioksidan ve bir daha yapılandırıcı bir nitelik barındırıyor. Ziyanlı ışınları engellemekle yetinmediği ve restoratif bir yapı sunduğu için yaşlanma aksisi özellikleri daha baskın bir biçimde nazaranbiliyorsunuz.

Heliocare renkli güneş kremi, cildinizi daha canlı gösteren, renk farklılıklarını eşitleyen bir özelliğe sahiptir. Yapışma hissi bırakmayan, siyah nokta sebebi olmayan formülü yardımıyla günlük bakımınızın da ülkü bir modülü olacaktır.

Işığa karşı ekstra hassasiyetiniz var ise ve kütanöz hiperpigmentasyon durumlarında cildinizi yüksek performansla korur. Kolay reaksiyon veren ciltler için bu açıdan fazlaca daha verimli olacaktır. Jel krem içerisinde yer alan yeşil çay, E vitamini ekstra besleyici bir ayrıntı sunar.

Sonuç olarak:


olağan olarak renkli güneş kremi tercih ederken en değerli nokta, hangi rengi tercih etmeniz gerektiği. Cilt renginize göre hakikat eseri seçmek burada hayli kıymetli. Bu noktada genelde açık tonlu mamüllerin daha epey sevildiğini ve satın alındığını hatırlatmak gerekiyor.

Her güneş kreminde olduğu üzere; güneşe maruz kalmadan 25 dakika öncesinde cilde uygulama yapılması gerekiyor. Lakin önce yapılan bir deri paklığı, esirgeyici filtrelerin randımanını artıracaktır. Cildinizi temizleyip bu türlü güneş kremi sürerseniz gözeneklerinizi tıkamadan hücresel muhafazaya yol açmış olursunuz.

tıpkı vakitte, renkli güneş kremi çeşitlerinden kendi cildinize uygun olanı seçmediğinizde, performans açısından istemediğiniz sonuçlar görülebilir. Ayrıyeten seçeceğiniz eser SPF 30 ve üzeri olması sağlıklı olacaktır.

Kullanım sıklığı sizin güneş koruyucuyu nerede ve nasıl kullanacağınızla alakalı bir durum… Ekseriyetle deniz kenarlarında ve yüzme hareketiyle birlikte kullanıldığı için yenilemeniz gerekir. 2-3 saatte bir tekrar sürerek tesirini devam ettirebilirsiniz.

Nereden Satın Alabilirsiniz?


bahsetmiş olduğumiz bu 3 renkli güneş kremini yetkili eczanelerden satın alabilirsiniz. Online alışverişi yeğleyenler için Narecza’da ( ) fiyat ve ödeme kolaylıkları sunduğunu hatırlatmak isteriz.