Arkadaşlarınız ile Ücretsiz Cümbüşün Tabanına Vurun: Steam’deki Parasız Çok Oyunculu Oyunlar

Bakec

New member
Oyun fiyatlarının günümüzde 4 haneli sayılara ulaşmasıyla birlikte farklı alternatiflere yönelmek isteyen oyun severlere olağanüstü bir liste sunuyoruz!

Bu listede büsbütün fiyatsız olarak oynayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla bir arada eğlenceli dakikalar yaşayacağınız oyunları sıralıyoruz;


1. Counter-Strike: Küresel Offensive


Sen şayet olmazsa olur mu hiç? Counter-Strike: Küresel Offensive, bu listenin temel taşları içinde yerini alıyor. Fiyatsız bir biçimde oynayabileceğiniz oyunda vakit zaman eğlenecek, yer yer kızacaksınız. 2012’den beri hayatımızda olan ve uzun yıllar olmaya devam edecek bir oyundan bahsediyoruz.


2. No More Room in Hell


Tamamen fiyatsız olarak oynayabileceğiniz No More Room in Hell, kadro çalışmasının ön planda olduğu zombili bir hayatta kalma oyunu. Steam’in en hayli oynanan oyunlar listesine girmiş bir üretim. Tansiyonun üst seviyede olduğu oyunda arkadaşlarınızla koordineli bir biçimde ilerlemeniz pek elzem.


3. Team Fortress 2


Counter Strike’ı aldık, seni de almazsak olmazdı. Ve bir daha Valve, bir daha bir başyapıt. yıllardir dolu olan server’lar ve bıkmadan oynayan oyuncular. Team Fortress 2, bu listenin en beğenilen imali olma potansiyelinde bir oyun.


4. Paladins


Paladins
, büsbütün fiyatsız olan ve 25 milyona yakın kullanıcısıyla en epey oynanan oyunlar içinde yer alıyor. Farklı karakterleri ve yeteneklerini kullanarak kadro tabanlı bir oynanış benimsiyor. Daima güncellenen içerikleriyle de mükemmel bir FPS oyunu olmayı başarıyor.


5. Brawlhalla


Son periyotların ses getiren üretimlerden birisi olan Brawlhalla, aksiyonu platform temasıyla birleştiriyor. Steam haricinde da neredeyse her platformda yer alan oyunun beraberinde taşınabilir tarafında da sevildiğini belirtelim.


6. Worm.is: The Game


Mobil oyuncuların yıllardir bildiği ve oynadığı Snake.io gibisi bu üretim, küçük bir solucan olarak başladığınız ve başkalarını yiyerek doruğa yerleşmeye çalıştığınız bir oyun. Worm.is: The Game, büsbütün fiyatsız yapısıyla ön plana çıkıyor ve arkadaşlarınız ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayabiliyor.


7. Dota 2


Pek konuşmaya gerek yok, çünkü görüyorsunuz. Dota 2, yıllardir tepede yer almayı başaran bir oyun. MOBA severlerin kesinlikle denemesi gereken ve varlıklı içerikleriyle kendini ön planda tutmayı becerebilen bir imal.


8. Unturned


Minecraft’tan hallice grafikleriyle karşımıza çıkan Unturned, arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz büsbütün fiyatsız bir imal. Zombilerin istila ettiği dünyada hayatta kalmaya çalışacaksınız!


9. Apex Legends


Hızlı oyun temposuyla gönüllerde taht kuran Apex Legends, oynaması büsbütün fiyatsız ve aksiyonuyla ekrana kilitleyen bir üretim. Respawn Entertainment imzalı bu oyunda, farklı yeteneklere sahip karakterleri seçebiliyor ve temposu yüksek maçlarda birinci gelmeye çalışıyorsunuz. Şu an için en düzgün Battle Royale oyunları içinde yer alıyor.


10. MultiVersus


2022 yaz aylarımızı şenlendiren MultiVersus, ikonik Warner Bors karakterlerini kullanarak rakipleriniz alt etmeniz gereken bir dövüş oyunu. İçerisinde Superman, Batman, Shaggy ve Harley Quinn üzere sevilen karakterler yer alıyor.