Sunny Prime TV Stick tam bir fiyat performans eseri

RAM

New member
Akıllı özellikleri olmayan televizyonları akıllı hale getiren aksesuar dediğimizde Xiaomi başta olmak üzere bir hayli marka mevcut. Sunny Prime TV Stick ise sunduğu donanım ve fiyat ile Xiaomi Mi Stick eserine rakip oluyor.

Sunny Prime TV Stick neler sunuyor?

çok küçük boyutlarda olan Android TV aparatı Sunny Prime TV Stick, pratik ve portatif bir kullanıma sahip. Direkt HDMI modülü yerine kablo uzantılı bir HDMI girişi tercih edilmiş. Bu da kompakt boyutlarına katkı yapıyor.

4 adet Cortex-A35 çekirdeği barındıran bir işlemcinin güç verdiği aparatta 2GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi yer alıyor. WiFi 5 ve Bluetooth 4.2 ile kablosuz temaslar sağlanıyor.

Suramı pek kolay olan aygıtın kullanıcı orta yüzü de pek rahat bir deneyim sunuyor. Akıllı kumandanın hem aygıtı birebir vakitte televizyonları denetim edebilme özelliği kıymetli bir artısı. Kumanda da Google Assistant için özel bir tuş yer alıyor. bu biçimdece televizyonunuzu ses ile denetim edebiliyorsunuz.

4K çözünürlük dayanağı sunan aparat ayrıyeten HDMI 2.1 ve Dolby Audio standartlarına sahip. Entegre ChromeCast özelliği ile uyumlu aygıtlardan ekran yansıtma yapabileceğiniz aparatın tek tuşla Netflix, Youtube, Blu TV vb. pek hayli ppopüler öde-izle platformuna basitçe erişebilmesi dikkat çekiyor. Ayrıyeten GOOGLE PLAY’de bulunan binlerce içeriğe erişebilir ve favori uygulamalarınızı indirebilirsiniz.

Bluetooth ile klavye, mouse ve kulaklık bağlanabilmesinin yanında taşınabilir oyun cümbüşünü 4K manzara kalitesinde sunabilmesi de cümbüşün dozunu arttırıyor.

999TL fiyat etiketi ile bulunabilen Sunny Prime TV Stick aparatı gerek donanım özellikleri açısından gerekse de kullanıcı deneyimi açısından bir adım daha önde görünüyor.

Sunny Prime TV Stick özellikleri ve fiyatı

• İşlemci: 4 çekirdekli
  • RAM: 2GB
  • Depolama: 16GB
  • Çözünürlük: 4K
  • Temas: HDMI 2.1
  • Entegre Chromecast
  • Dolby Audio Ses Sistemi
  • Ekran Yansıtma Özelliği
  • Fiyat: 999TL
Eser sayfası