İş hayatında proaktif insanlara muhtaçlık artıyor

• Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
İş hayatında proaktif insanlara muhtaçlık artıyor
Yüksekbilgili Eğitim tarafınca Karabük Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için Dr. Zeki Yüksekbilgili eğitmenliğinde “İş hayatında Proaktif Olmak” eğitimi Zoom altyapısı üzerinden 25 Mayıs 2021’de gerçekleştirildi.

2005 yılından bu yana, 50.000’den çok şahsa 80.000 saatin üzerinde eğitim veren; pazarlama ve Satış eğitimleri haricinde, biroldukça özel ve kamu kurumuna eğiticinin eğitimi, irtibat, sunum teknikleri, liderlik ve idare mevzularında eğitimler hazırlayan ve sunan Dr. Yüksekbilgili proaktif davranışa odaklanan eğitim üzerine şunları söz etti;

“Proaktivite yahut proaktif davranış, bir sorunu oluşmadan evvel çözmeye çalışan kendi kendine başlatılan davranış manasına gelir. Proaktif davranış, reaksiyon vermek yerine gelecekteki bir durum için önce hareket etmeyi içerir. Kuruluşların her bir çalışanının bilhassa dijital dönüşümün süratle yaşandığı bu vakitte profesyonel bir bakış açısıyla gelecek fırsat ve sorunlarını ön görmeleri gerekmektedir.”

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cem Biçen; üyelerinin çalışma hayatında randımanlarını etkileyen aksiliklerle başa çıkabilmeleri, alanlarında inisiyatif kullanarak gelişim ve üretim kaydeden çalışanlar yetiştirebilmeleri için yardımcı olacak değerli eğitimleri ve başarılı eğitmenleri üye kuruluşlarıyla buluşturmaya devam edeceklerini belirtti.

Dr. Zeki Yüksekbilgili’ye teşekkür eden Biçen; “Kovid niçiniyle değişen çalışma şartları eğitimlere bir süreliğine iştiraki azalttı, lakin kayda alınan eğitimlerimiz üyelerimizin ulaşabilecekleri özel linkler ile kendilerine ulaştırılacak. Ayrıyeten daha epeyce iştirakçi sağlamak için yeni irtibat planlarını uygulamaya koyacağız. Eğitimler verimli üretim ve ekonomik zorlukların atlatılması için değerli bakış açıları ve hünerler kazandırıyor, bunu göz önüne alarak 13 bölümden üyelerimizin eğitimlere ulaşımını kıymetli buluyoruz” yorumunda bulundu.

Hibya Haber Ajansı