İrlanda’dan İstanbul’a estetik için geldi, ailesine cansız vücudu verildi

Samuag

New member
İrlanda’dan bir dizi estetik operasyon yaptırmak için Türkiye’ye gelen 40 yaşındaki 3 çocuk babası Kemal Güneş, saç ekimi, burun estetiği ve yağ aldırmak için geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir merkeze gitti.

Evvel saç ekimi yaptırdığı akabinde ikinci operasyonda yağ aldırmak ve burnunu yaptırmak istediği belirtilen Güneş bu operasyon sırasında teze göre kötüleşerek ömrünü kaybetti.

Merkez çalışanlarının ise ambulansla Güneş’i Şişli’de özel hastaneye gönderdiği açıklandı. Kemal Güneş’in hastaneye meyyit olarak gelmesi üzerine polis takımlarının Zincirlikuyu’daki merkeze baskın yaptığı ve merkezdeki şahısların sözünün alındığı öğrenildi.

Teze nazaran merkezdekiler anestezi hekiminin sorumlu olduğunu belirtirken, tabip ise o gün hastanede bile olmadığını belirtti.

“AÇIKLAMA YAPMADILAR”

Ölen Kemal Güneş’in eşi Fidan Güneş kendilerine hiç bir bilgi verilmediğini ve olayın peşini bırakmayacağını söyleyerek, “İrlanda’dan İstanbul’a ameliyat için gelmişti. Cumartesi karın yağlarını aldırırken vefat etmiş fakat ne hal etmiş nasıl bir ihmal var bilmiyorum. Bir açıklama görmedik, eşimi resmen orada kesip öldürdüler. Lütfen ne olur bana yardım edin” dedi.

“YEĞENİNE ‘AMELİYAT HOŞ DEVAM EDİYOR’ DEMİŞLER”

Eşini haber vermeden öteki hastaneye sevk ettiklerini söyleyen Fidan Güneş, “6 saat dışarıda bekleyen yeğenine hiç bir biçimde haber verilmiyor. Oradan resmen öteki hastaneye kaçırıyorlar. Eşim ameliyattan vazgeçmiş lakin eşimi ikna etmişler hatta ben de telefonda yalvarmıştım ‘tamam’ demişti. daha sonra onu kandırmışlar nasıl olduysa ameliyata girmiş. Yeğenine ‘ameliyat hoş devam ediyor’ diye söylüyorlar. Doktor ameliyata girmiyor, son dakika vazgeçiyor” dedi.

“6 BİN 500 EURO PARA ALMIŞLAR”

Güneş’in ağabeyi Özcan Güneş yaşanan olayla ilgili, “6 bin 500 euro para alınmış kendisinden bana göre para için yapılan bir operasyondur. Resmen merdiven altı hastanesi olarak düşünüyoruz, bizim canımız gitti. Klinik diye isimlendirilen bu biçimde bir statü altında düzmece ameliyatlar yapılıyorsa para için ülkemize yakışmıyor. Çok acı bir şey, bu yanlışlara düşmesinler. Bana nazaran bu bir cinayettir” biçiminde konuştu.

ARŞİV: MERDİVENALTI ESTETİK TEHLİKESİ