Florida, çenesinde bir kadın cesediyle öldürülen bir timsah

Samuag

New member
Florida’da polis, çenesinde bir kadın kalıntısıyla sinsice dolaşan 13 metrelik bir timsahı öldürdü. Bir görgü tanığı, hayvanın bir kişinin gövdesinin alt kısmını ısırdığını gördüğünü söyledi. Pinellas İlçe Polisi Daha sonra kurbanın 41 yaşında bir kadın olduğu doğrulandı Sabina Peckmann ve kazanın koşullarını açıklığa kavuşturmak için soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Polis, su yolunda bir ceset olduğu ihbarı üzerine polis memurlarının Cuma günü yerel saatle 13.50’de çağrıldığını söyledi. Tanık olarak tanımlanan Jamarcus BullardBir iş görüşmesine giderken ağzında başlangıçta mankene benzeyen bir şey olan timsahı fark ettiğini söyledi.

Eve yürürken ağzında insan kalıntıları olan 14 metrelik bir Timsah görseydin ne yapardın?

Florida’nın Pinellas İlçesindeki su yolunda, bir iş görüşmesinden eve yürüyen bir adam tarafından 13 fit 8 inç uzunluğunda bir timsah keşfedildi. Timsahın ağzında insan kalıntıları vardı.

Ne zaman… pic.twitter.com/BUWanfgaOq

— Ed Krassenstein (@EdKrassen) 24 Eylül 2023
Yerel yayıncıya şunları söyledi: “Ağzında da gövdesinin alt kısmı gibi bir ceset olduğunu fark ettim ve onu görünce doğrudan itfaiyeye koştum.” Tilki 13. “Gerçek hayatta ilk kez bir timsah görüyordum, bu yüzden oldukça havalı olduğunu düşündüm, ama sahip olduğu şeyi görünce ‘mankene benziyor mu?’ diye düşündüm.”

Başka bir röportajında ”Bağlanmıştı ve kanalın dibine doğru geriye doğru yüzüyordu… Bunun gerçek olduğuna inanamadım” dedi. 10 Tampa Körfezi. Ailesi, öldüğü sırada ormanlık alanın yakınındaki evsizler kampında yaşadığını söyleyen Peckham için bir bağış toplama sayfası kurdu.

Yetkililer, Pinellas İlçesindeki 134th Avenue North ve 121st Street yakınlarında 13 metrelik bir timsahın karıştığı olaydan sonra ölüm soruşturmasının sürdüğünü söyledi. https://t.co/aFkaHJrvjK

– FOX 9 (@FOX9) 24 Eylül 2023
Breauna DorrisKurbanın kızı olduğunu söyleyen kişi, Facebook’ta şunları yazdı: “Gecenin karanlığında dere kenarındaki kamp alanına gidip geliyor olabileceğini ve timsahın ona sudan saldırdığını düşünüyoruz.”

Yetkililer, polis dalış ekibinin Bayan Peckham’ın kalıntılarını bulmasından önce timsahın öldürüldüğünü ve su yolundan çıkarıldığını söyledi. Haber görüntüleri, polis ve acil durum araçlarıyla çevrili bir yol boyunca yatan devasa bir timsahı gösteriyor.