Elektrikli bisiklet dönüşüm kitinde ihtilal

RAM

New member
Son senelerda elektrikli bisiklet kullanması yaygınlaşmaya başladı fakat elinde standart bir bisikleti olanlar için yeni bir elektrikli almak hayli uygun olmayabiliyor. Bunun için farklı kitler mevcut lakin biraz zahmetli. Skarper teşebbüsü bu alanda bir ihtilal yapmak istiyor.

Skarper’dan yenilikçi dönüşüm kiti

Olimpiyat şampiyonu Sir Chris Hoy ve Alastair Darwood tarafınca kurulan Skarper girişimi yenilikçi bir dönüşüm kiti geliştirdi. Hala test sürecinde olan bu kit art fren diski ile birlikte kullanılıyor ve itici güç oluşturuyor.


OMIX MixBot Plus ve MixBot Pro geliyor

3 gün evvel eklendiKrank üzerine entegre edilen bir sensör güç düzeyini düzenleyebiliyor. Kitin tartısı 3Kg ve kolaylıkla taşınabiliyor. Tek şarj ile 60Km gidebilen aygıt 2.5 saatte büsbütün şarj olabiliyor. Pazara göre 23KM/h-32KM/h sürat sağlayabiliyor. Fren de bu aygıt üzerinden yapılıyor.

Disk freni olan rastgele bir bisiklet ile uyumlu Skarper dönüşüm kiti için 2023 yılı ortaları işaret ediliyor. Fiyatı ise 1200$ civarında olacak. Skarper ayrıyeten fabrika çıkışı bir elektrikli bisiklet için üreticilerle de görüşme halinde.


  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Öteki Mesken Elektroniği Haberleri
  • Skarper dönüşüm kiti nedir?