Corrado Zunino İtalya’ya döndü

Samuag

New member
gelen bir uçakla Fiumicino havaalanına indi KişinevMoldova, elçimiz Conrad Zunino. 26 Nisan’da Herson’daki Antonovsky köprüsünün yakınında tamirciyi öldüren Rus keskin nişancılar tarafından açılan ateş sonucu yaralandığı Ukrayna’dan döndü. Bogdan Bitik.

Ukrayna, Corrado Zunino’nun hikayesi: “Vuruşlar, acı, sonra arkadaşımın öldüğünü gördüm”

muhabirimiz Corrado Zunino tarafından

27 Nisan 2023

“Beni tedavi eden Ukraynalı doktorlara, bana yardımcı olan Dışişleri Bakanlığına ve tüm yazı işleri ekibine teşekkür ediyorum. CumhuriyetBu zor günlerde bana çok yakın olan yönetmen Maurizio Molinari ile başlayarak” diyen gazeteci, eşi meslektaşı Arianna’nın beklediği Roma havaalanına gelir gelmez sağlığı yerinde ama denedi. ona Finos, çocuklar ve müdür yardımcısı Cumhuriyet stephanie aloia.

“Arkadaşım Bogdan, savaştan zarar görmüş Ukrayna’sında paha biçilmez bir rehber”

muhabirimiz Corrado Zunino tarafından

27 Nisan 2023

İlk düşünce öldürülen tamirciye gitti: “Bugünlerde Bogdan’a gazeteci deniyor ve bu beni mutlu ediyor. Bogdan gerçekten iyi bir gazeteciydi.” Ve olanları kısaca özetlerken, “Muhtemelen bir dürbün kullanarak bize uzaktan ateş ettiler ve bununla ‘basın’ kelimesini tam olarak nişan alarak gördüler” dedi.

konular