Boşanmak isteyen bayana şarj kablosu ve kalem ile azap

Samuag

New member
Adana’da bir bayan, konutta kendisini şarj kablosu ile bağlayıp azap eden kocasından şikayetçi oldu.

Olay, merkez Seyhan ilçesi, Fevzipaşa Mahallesinde sabah saat 08.30 sıralarında meydana geldi. Argümana nazaran, 10 yıl evvel Murat G. (32) ile evlenen Gamze G. (28), kocasından şiddet gördüğü için boşanmak isteyip iki kızını da alarak konuttan ayrıldı.

Boşanma davası açan Gamze G., eşinin ısrar edip af dilemesi üzerine meskene döndü. Lakin bu sefer de eşi karısının kendisini aldattığını öne sürerek şiddet uyguladı. Genç bayan, kocası uyuyunca meskenden kaçıp hastaneye sığındı. Hastanede darp raporu alan genç bayan kocasından şikayetçi oldu.

“BACAKLARIMA KALEM BATIRDI”

Gamze G. 10 yıldır daima şiddet gördüğünü belirterek, “Eşim husus bağımlısı, evliliğimi yürütmek için daima alttan alan ben oldum. Beni dövdü, saçımı çekerek yerlere yatırdı. 5 ay evvel de ayrılacaktık, mahkemeye vermiştim lakin çocuklarım için bir baht daha verdim. Dün beni döverken bacaklarıma kalem batırdı. çabucak sonrasında beni sandalyeye oturtup ellerimi geriden şarj kablosuyla bağlayıp şiddet uyguladı” dedi.

“ENSEME SİLAH DAYADI”

Kocasının kendisine iftira attığını ve dünden bu yana şiddet gördüğünü söyleyen bayan, “Ellerim bağlıyken ruhsatsız silahını enseme dayayıp, ‘Beni aldattın, oburuyla olmuşsundur’ diyerek dövmeye devam etti” diye konuştu.

“SENİ VE AİLENİ ÖLDÜRECEĞİM”

Gamze G., kocasının sabah kalkıp yine dövdüğünü daha sonra da uyuduğunu belirterek, “O ortada ben konuttan kaçarak ailemin yanına sığındım. Ailem bu durumu görür görmez darp raporu almaya geldik. Şikâyetçiyim sonuna kadar. Yanına kar kalsın istemiyorum. Beni tehdit etti. ‘Evden gidersen ve şikayet edersen seni ve aileni öldüreceğim’ dedi” diye konuştu.