Bir Youtuber, sadece 1,9 cm inceliğinde Playstation 5 Slim tasarladı

RAM

New member
Youtube platformunda kendin yap içerikleri ile tanınan ”DIY Perks kanalı, artık de kendi imkânları ile yalnızca 1,9 cm kalınlığında bir Playstation 5 Slim tasarladı.

Standart modelden daha düzgün sonuçlara ulaştı

Bilindiği üzere Sony, konsolların Slim versiyonlarını ana konsolların piyasaya sürülmesinden birkaç yıl daha sonra kullanıcılara sunuyor. birebir vakitte yeni kuşak PS5 konsolunda tedarik zahmetleri ve üretim sorunları ile karşı karşıya kalan şirket, görünüşe göre aygıtın Slim versiyonunu beklenen daha geç piyasaya sürecek.


Sony’nin bu atağını beklemeye gerek kalmadan kendi PS5 Slim aygıtını hazırlayan DIY Perks ise, çeşidinin tek örneği diyebileceğimiz bir aygıt ortaya çıkardı. Paylaşılan görüntüde büyük bir hacme sahip olan yeni konsolu parçalarına ayıran Youtuber, cihazın güç kaynağını dışarı alarak ve özel bir su soğutma sistemi entegre ederek yalnızca 1,9 cm kalınlığında yeni bir tasarım oluşturuyor.PlayStation 5’in resmi satış ölçüsü belirtildi

2 hf. evvel eklendiYapılan yeni düzenlemenin akabinde birkaç problemle karşılaşan lakin aygıtı çalıştıran DIY Perks, işlemci, RAM ve VRM sıcaklıklarında PS5’in standart versiyonundan daha iyi sonuçlara ulaşmayı başardı.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Bir Youtuber kendi Playstation 5 Slim versiyonunu tasarladı