Avusturya’dan estetik için İstanbul’a gelen kadına yanlış 2 estetik yapıldı

Samuag

New member
Viyana’da yaşayan Güllü Gökçe Nisan 2021’de burun estetik ameliyatı için nişanlısı ile İstanbul’a geldi.

Nişantaşı’ndaki bir kliniğe giden Güllü Gökçe, ameliyatı için tarih beklemeye başladı.

Gökçe, savına bakılırsa beklediği mühlet zarfında operasyonu yapacak Opr. Dr. B.A ile operasyon için konuşamadı, ameliyat öncesinde doktora ulaşamadı.

Hekimle da ameliyattan bir saat evvel tanıştığını belirten 25 yaşındaki bayan, hekim tarafınca kliniğin lavabosuna gdolayıldü. Tabip, Güllü Gökçe’ye yapacağı süreci lavaboda anlattı, yüzüne operasyon için çizgiler çizdi akabinde birebir kalemle operasyonu da lavabo duvarına çizdiği formlar ile anlattı.

OPERASYON 10 SAAT SÜRDÜ

Güllü Gökçe, yaklaşık 2 saat sürmesi gereken operasyon 10 saat sürdüğünü lisana getirdi. Üstelik uzun süren operasyonun sonunda Güllü Gökçe yalnızca burnunun süreç görmediğini, kulağından kıkırdak alınarak çenesine ve dudaklarına eklendiğini öne sürdü. Güllü Gökçe burun estetiği için 2 bin 200 euro ösöylemiş olduğini belirtti. Gökçe’nin argümanına göre, isteği olmadan yapılan bu süreçler için ayrıyeten 10 bin lira istendi. Gökçe ölçüsü kabul etmeyerek bin 500 lira daha ödedi.

CÜRÜM DUYURUSUNDA BULUNDU

Yapılan operasyonları düzeltmek için Viyana’da 3 farklı operasyon daha geçiren Güllü Gökçe, 2 hafta daha sonra bir operasyona daha girerek dudağına konulan kıkırdak kesimlerini aldıracak. 25 yaşındaki bayan İstanbul’da cürüm duyurusunda bulundu. Nişantaşı’ndaki kliniğe giden takımlar, Opr. Dr. B.A’nın kliniğin B.A tarafınca boşaltıldığı bilgisine ulaştı.

“AMELİYAT ÖNCESİ BURNUMLA İLGİLİ DEĞİL, MOZART’LA İLGİLİ KONUŞTUK”

Estetik mağduru olduğunu lisana getiren Güllü Gökçe “Evlenmedilk evvel burnumu yaptırmak istedim. Kendisini Instagram’dan buldum. hiç bir biçimde kendisiyle ameliyat öncesinde görüşemedim. Ameliyattan bir saat evvel yanıma geldi uzunca benimle konuştu ancak öteki şeylerden benimle sohbet etti. Ameliyat öncesi Viyana’nın Mozart’ından konuştuk, Heidi Klum’dan falan konuştuk. Çok saçmaydı” dedi.

Güllü Gökçe “Çizimi bana tuvalette yaptı. Hem lavabo duvarına çizim yapıyor, tıpkı vakitte yüzüme çizim yapıyor. Orada kendimi epeyce berbat hissettim. Ameliyattan daha sonra tek bir ses duydum, nişanlım endişe ve tasayla bağırdı ‘Sen 12 saat boyunca operasyondaydın’ dedi. 10 saat boru ağzımda kaldığı için ses tellerim ziyan gördü. hiçbir biçimde konuşamadım, hesap soramadım ne yaptığını anlayamadım” diye konuştu.

“BU BENİM SANA DÜĞÜN HEDİYEM”

Gökçe “Kulağımdan kıkırdak alıp, başımdan da yağ derisi alıyor, ikisini ezip kokteyl yapıp çeneme yerleştiriyor, dudağıma yerleştiriyor. hiçbir biçimde imzam olmadan bir tabibin bu biçimde bir şey yapması müthiş bir şey. Ben denetime gittim, ‘Senin kulağından şunu aldım, bunu aldım, çenene koydum. Senin çenen epeyce gerideydi sana çene yapmak istedim’ dedi.

Ben yalnızca baktım ve dedim ki ‘Ben bu biçimde bir şey istemedim, benim çenem yamuk ben bunu istemedim bana bunu niye yaptınız?’ dedim, ‘Sana bunu düğün armağanı yapmak istedim, bu benim sana düğün hediyem’ dedi. Viyana’daki hastaneye gittim anında bana müdahale ettiler” dedi.