2. Türkiye Başkan Marka Mükafatları Merasimi harika bir geceyle sahiplerini buldu

Professional

New member
Sunuculuğunu ünlü model ve oyuncu Özge Ulusoy ve başarılı oyuncu Emre Kınay’ın gerçekleştirdiği merasimde, adeta yıldız yağmuru yaşandı.

İş, sanat ve cemiyet ömründen geniş bir iştirakle gerçekleşen 2. Türkiye Önder Marka Mükafatları Töreni’nde davetliler, Hande Yener ve Serdar Ortaç konserleriyle keyifli anlar yaşadı.

Türkiye Marka ve Meslek aktiflikleri kapsamında düzenlenen merasimde, Doğtaş, Philips, Carrefoursa, Etkin Bank, Little Caesars, Madame Coco üzere markalar mükafatlarını alırken bölümünde başarılı, fark yaratan, doruğa koşan bir epeyce değerli markaya da mükafatları takdim edildi.

Kadir Doğulu, İrem Helvacıoğlu üzere başarılı isimlerin de geceye katılarak mükafatlarını aldığını belirten Strong Medya Aş İdare Konseyi Lideri Ziya Çiçek ‘‘ Strong Medya Aş olarak 4 hafta üzere kısa bir müddetde tertibini gerçekleştirdiğimiz Türkiye Önder Marka Mükafatları Töreni’miz tertip kalitesiyle konuklarımız tarafınca epey beğenildi. Bu vakte kadar her bir tertibimizde bundan evvelkine bakılırsa birinciler ve yenilikler yapmayı başarmıştık. Bu başarımızı 2. Türkiye Başkan Marka Mükafatları Töreni’mizde de sürdürdük. ’’ dedi.

YILIN E-DÖNÜŞÜM MARKASI MÜKAFATI EDM BİLİŞİM’İN

kuvvetli sermaye yapısı, uzman takımı, İstanbul, Ankara ve İzmir’ de dört farklı yedeklemeli data merkezli alt yapısıyla e-dönüşüm alanında liderliği göğüsleyen Edm Bilişim, Türkiye Önder Marka Mükafatları Töreni’nin de Yılın Önder E-Dönüşüm markası ödülünün sahibi oldu. Gecede mükafatı EDM Bilişim ismine İcra Heyeti Lideri Özcan Ermiş aldı.

Özcan Ermiş ‘‘ Ben tertibi düzenleyenlere ve kıymetli iştirakçilere fazlaca teşekkür ederim. Firmamız Edm 6 yıllık bir firma İtalya, Türkiye ve Rusya’da hizmet veriyoruz. %100 Türk sermayeli bir firmayız. Dal olarak büyük başarılara imza atıldı. E-fatura, elektronik imza, kayıtlı elektronik posta. Şöyle özetleyebilirim bugün ki bedeliyle 6 yılda 50 milyar TL katkı sundu iktisada ve yılda da 25 milyon ağacı kurtarıyor. Teşekkür ederim. ’’ dedi.

YILIN KARMA KONUT PROJESİ MÜKAFATI DELTA İZSİZ HOLDİNG’İN

İçerisinde hastane, rodison markalı otel, 1.200 öğrenci kapasiteli okulun da bulunduğu Delta Dubai Comfort projesi mükafatın sahibi oldu. Gece de mükafatı Delta İzsiz Holding İdare Şurası Lideri Seyithan İzsiz aldı.

Seyithan İzsiz ‘‘ Kuruluşundan bu güne kadar 80.000 aileyi konut sahibi yapan, çalışanlarımız, hizmetkar arkadaşlarımız ismine ben bu mükafatı almak istiyorum. Aileme, çocuklarıma, kardeşlerime ve eşime de ayrıyeten teşekkür etmek istiyorum. Hepinize keyifli geceler diliyorum. ’’ dedi.

YILIN EN GÜZEL İŞ VE İKTİSAT PROGRAMI MÜKAFATI DİTİJAL AÇI’NIN

Genç girişimcilerin ve startup’ların sesi olan, onların maksatlarına ulaşmada katkı sağlayan, toplumsal sorumluluk şuuruyla iş insanı Ali Erhan Binici tarafınca hazırlanan program Türkiye Başkan Marka Mükafatları Tören’inde Yılın En Düzgün İş ve İktisat Programı Ödülünün sahibi oldu. Gece de mükafatı programı hazırlayan Ali Erhan Binici aldı.

Ali Erhan Binici ‘‘ Bu bir toplumsal sorumluluk projesi, bir iş beşerinin televizyon karşına geçip program yapması epeyce güç lakin maksadım starup’lara teşebbüslere dayanak olmak. Zira onlar Türkiye’nin geleceği ve bu takviyenin aslında herkes tarafınca sağlanmasını istiyorum. Büyük olasılıkla bu ödül de biraz motivasyon olsun diye, bu işi profesyonelce yapan her insanın affına sığınıyorum. Keyifli bir gece diliyorum. Teşekkür ediyorum. ’’ dedi.

YILIN MİMARI VE MİMARİ PROJE MÜKAFATI PROF. DR. BARBAROS SAĞDIÇ’IN

Konutlardan endüstriyel yapılara, dünyanın onlarca ülkesinde ödüllü projelere imza atan Mimar Barbaros Sağdıç AB Küme teknoloji üssü projesiyle Yılın Mimarı ve Mimari proje ödülünün sahibi Barbaros Sağdıç oldu.

Barbaros Sağdıç ‘‘ Bu mükafatı bize layık goren herkese fazlaca teşekkür ediyorum. Bilhassa bu mükafatı Londra, İstanbul, Dubai ve Newyork’ ta ki tüm kadro arkadaşlarımız ismine alıyorum. Bu ortada bize bu imkanı sağlayan AB Küme Holding ve onun Lideri Muhsin Bayrak’a da şükranlarımı sunuyorum. ’’ dedi.

YILIN KONTROL VE DANIŞMANLIK MARKASI MÜKAFATI DKR DANIŞMANLIK’IN

Hukuk, vergi, kontrol, muhasebe, danışmanlık, iç kontrol, insan kaynakları idaresi ve kurumsal finansman danışmanlığı hususlarında hizmet veren Dkr Danışmanlık, gecede Yılın Kontrol ve Danışmanlık Markası Ödülü’nün sahibi oldu Şirket ismine mükafatı ise Genel Müdür Ekrem Öncü aldı.

Ekrem Öncü ‘‘ Herkese merhaba Strong Medya ailesine hayli teşekkür ediyorum. Ben bu mükafatı Dkr ailesi, epeyce kıymetli mükelleflerimiz, Borsa Gündem ve Gündem Medya ailesi ismine alıyorum. Yaklaşık 7 yıldır Gündem Medya ailesinde köşe müellifliği yapıyorum. Çok teşekkür ediyorum. Güzel Cümbüşler diliyorum. ’’ dedi.

BEGÜM DOĞULU’YA DENİZCİLİK BÖLÜMÜ YILIN TEŞEBBÜSÇÜSÜ MÜKAFATI

Meslek ve muvaffakiyet hikayesi ile girişimcilere ilham ve motivasyon kaynağı olan ve sıfırdan kurduğu Begüm Yat’ bugün dünyanın onlarca ülkesinde faaliyet gösteren bir şirketler kümesine dönüştüren Begüm Doğulu, gecede Denizcilik Kesimi Yılın Teşebbüsçüsü Ödülü’nün sahibi oldu.

Begüm Doğulu ‘‘ Herkese güzel akşamlar dilerim. Öncelikle bu hoş geceyi organize eden herkesi hürmet ve sevgiyle selamlıyorum. Beceri iltifata tabidir ve Strong Medya’nın bizleri bu biçimde geceler organize ederek, başarılarımızı taçlandırarak onure ettiği için tüm Strong Medya takımına teşekkürlerimi tekrar sunmak istiyorum. Şirketim hakkında epey kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1997 yılında 2.000 sermayeyle ve kahveciden ödünç aldığım bir tabure ile iş hayatına başladım. Şu an Türkiye’de 7 ofisim var. Begüm Şirketler Grubu’nu kurdum. Bünyemiz altında Begüm Yatçılık, Barka Gemicilik, Doğulu Otomotiv, Markiz Otelleri Konakçılık ve Promarin Kumanyacılık bulunmakta. Ayrıyeten yurtharicinde Küba, İspanya, Malta ve Arnavutluk olmak üzere dört farklı ülkede ofislerimiz bulunmaktadır. Bu mükafatı tüm bedelli iş arkadaşlarım, yol arkadaşlarım, beni bugüne taşıyan kıymetli çalışanlarım ismine alıyorum. Hepinize epey teşekkür ediyorum. Düzgün cümbüşler diliyorum. ’’ dedi.

YILIN FRANCHISE MARKASI MÜKAFATI OSES ÇİĞKÖFTE’NİN

Türkiye Önder Marka Mükafatları Tören’inde Yılın Franchise Markası Mükafatı kesimin öncüsü Oses Çiğköfte’nin. Mükafatı şirketin İdare Konseyi Lideri Osman Yaşar aldı.

Osman Yaşar ‘‘ 1993 yılında seyyar otomobille Beyazıt Meydan’ında başladığım çiğköfte satışına, bugün 1246. Şubemi açmış bulunarak devam etmekteyim. Bu mükafatı yaklaşık 10.000 çalışanım ismine alıyorum. Hepinize düzgün cümbüşler. Çok teşekkür ediyorum. ’’ dedi.

YILIN PARA TRANSFER VE ÖDEME SİSTEMLERİ MARKASI MÜKAFATI ETKİN BANK-UPT PARA SİSTEMİ’NİN

Türkiye’nin birinci yerli, küresel para transferi ve ödeme platformu olan Upt, dünya genelinde 5 kıtada, 200’e yakın ülkede 400.000 süreç noktasıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye Önder Marka Mükafatları Tören’inde Yılın Para Transfer ve Ödeme Sistemleri Markası Mükafatını şirketin Genel Müdürü Hakan Özat aldı.

Hakan Özat ‘‘ Bizi bu mükafata layık bakılırsan seçisi heyet üyelerine teşekkürlerimi iletmek isterim. Upt olarak bugün 10 ülkede ki faaliyetlerimizle 500.000 üzerinde müşterilerimizin milletlerarası para transferlerinde tercih ettiği milletlerarası para transferi markasıyız. Bunun ardında fazlaca kuvvetli bir takım var ve ben bu mükafatı tüm UPT ailesi ismine alıyorum. Çok teşekkür ederim. ’’ dedi.

SIHHAT TURİZMİ YILIN ÇIKIŞ YAPAN MARKASI MÜKAFATI BELDENTE’NİN

Beldente Markasıyla sıhhat turizminde değerli bir boşluğu dolduran şirket her geçen gün artan şube sayısıyla dalda ki büyümesini sürdürmeye devam ediyor. Türkiye Önder Marka Mükafatları Tören’inde Sıhhat Turizmine Katkı Ödülü’nün sahibi Beldente oldu. Gecede mükafatı şirket sahibi Aziz Kaplan aldı.

Aziz Kaplan ‘‘ Herkese merhabalar Beldente ailesi olarak bu biçimde bir gece de bulunmaktan onur duyuyoruz. Bizler Fransa ve Frankofon ülkelerine sıhhat kesiminde hizmet veriyoruz. Pandemi sürecinde ülke iktisadına bir nebze de olsa biz de katkı sağlamaktan dolayı gurur duyuyoruz. Buzdağının ardında görünmeyen takımıma de fazlaca teşekkür ediyorum. ’’ dedi.

YILIN GENÇ TEŞEBBÜSÇÜSÜ MÜKAFATI ÖZGÜR KAPLAN’IN

Bella Küme markasıyla yatırımlarına devam eden Özgür Kaplan sıhhat alanında hayata geçirdiği onlarca yatırım ile Türk iktisadına önemli bir katkı sağlıyor. Türkiye Önder Marka Mükafatları Tören’inde Yılın Genç Teşebbüsçüsü Ödülü’nün sahibi Özgür Kaplan oldu.

Özgür Kaplan ‘‘ Merhabalar evvela bu mükafata layık gördüğünüz için hayli teşekkür ediyorum. Mesleğimizde biroldukca ticari atılım gerçekleştirdik. Pandemiye karşın geçen seneye bakılırsa büyüme hacmimizi iki katına çıkarttık. Frankofon ülkeler de bu sene 6. Ülkeye daha giriş yapıyoruz. Takımıma de hayli teşekkür ediyorum, onların yardımıyla buradayız. ’’ dedi.

İLANDIR